Kwiaciarnia Sierakowice - oplatki-biskupice.pl

Kwiaciarnia Aspi - Sierakowice

Kwiaciarnia Sierakowice to hasło, które jest poszukiwane przez każdego kto potrzebuje usług florystycznych na terenie Sierakowic. Rozpoznawalną i uznaną na lokalnym rynku kwiaciarnią jest Kwiaciarnia Aspi położona przy ulicy Lęborskiej. Kwiaciarnia Sierakowice Aspi oferuje sprzedaż kwiatów od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia. Ponadto, klienci mogą skorzystać z takich usług jak kompleksowa obsługa florystyczna podczas organizacji ślubu, dekorowanie wesela, przygotowywanie wieńców pogrzebowych oraz wiele więcej.


Profesjonalna i doświadczona obsługa zawsze jest w stanie doradzić jakie rozwiązanie będzie pasowało do określonej okazji. Dużą zaletą kwiaciarni Aspi jest szeroki asortyment. Poza pięknymi bukietami, znajdziemy kwiaty doniczkowe, rośliny ozdobne oraz wiele elementów dekoracyjnych. Na szczególne wyróżnienie zasługują piękne kwiaty rabatowe oraz chryzantemy, które pochodzą z zaprzyjaźnionego gospodarstwa ogrodniczego KR Ogrodnictwo.


Kwiaciarnia Aspi cieszy się uznaniem na lokalnym rynku. Mieszkańcy Sierakowic i okolic cenią sobie profesjonalną i serdeczną obsługę oraz wysoką jakość sprzedawanych roślin.