Busy Olsztyn Holandia - oplatki-biskupice.pl

Przem-Trans

PRZEM-TRANS – to firma, która specjalizuje się w usługach transportowych na trasie Pomiędzy Polską a krajami Europy zachodniej. Busy ruszają z województwa warmińsko-mazurskiego. Następnie trasa wiedzie przez Niemcy, Holandię i Belgię. W efekcie z oferty mogą skorzystać między innymi mieszkańcy Olsztyna, Elbląga, Torunia, Gniezna, Poznania oraz wielu innych pobliskich miejscowości. Ze względu na trasę oferta ta jest znana pod nazwą busy Olsztyn Holandia.


Przem-Trans to nowoczesna firma, która oferuje pasażerom podróż w komfortowych warunkach. Busy marki Renault mogą zabierać do 8 pasażerów jednocześnie. Na pokładzie do dyspozycji pasażerów są wygodne fotele, klimatyzacja oraz dużo miejsca na bagaż. Pasażerowie w cenie biletu mogą zabrać ze sobą torby podróżne oraz bagaż podręczny co jest dla wielu pasażerów dużą zaletą w porównaniu do podróży samolotem.


Pełna trasa do Holandii zajmuje kilkanaście godzin. Na pierwszym miejscu zawsze stawiane jest bezpieczeństwo. Flota pojazdów jest dostosowana do dalekich podróży a za kierownicą siedzą wyłącznie profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem.