Domki na Kaszubach - oplatki-biskupice.pl

Choszczogród

Domki na Kaszubach oferowane przez Choszczogród Kaszuby to oferta dedykowana dla każdego kto poszukuje sprawdzonego miejsca na wypoczynek pośród jezior i lasów.


Domki są położone atrakcyjnej części Kaszub - w Załakowie, niedaleko Sierakowic. W ofercie jest 5 domków. Domki są przygotowane dla 7, 10 lub 12 osób. Ponadto obiekt dysponuje 12 pokojami z łazienkami. Łącznie do dyspozycji gości oddanych jest 65 miejsc noclegowych. Goście mają możliwość skorzystania z pełnego wyżywienia składającego się z 3 posiłków.


Standard wyposażenia pozwala na w pełni komfortowy odpoczynek. Na parterze na gości czeka przytulny salon z klimatycznym kominkiem oraz telewizor, dobrze wyposażony aneks kuchenny i łazienka z prysznicem. Natomiast na górnym, w zależności od domku na górze znajdują się dwie lub nawet cztery sypialnie. Przed domkiem na gości czeka atrakcyjny teren rekreacyjny wyposażony w grilla, miejsce na ognisko, boisko do siatkówki, huśtawki, staw z pomostem i parking.


Latem na gości czeka wiele pobliskich jezior oraz szereg atrakcji charakterystycznych dla Kaszub (między innymi odpoczynek nad brzegiem jeziora, spływy kajakowe, wędkowanie lub odwiedzenie topowej atrakcji turystycznej regionu jakim jest „domek do góry nogami w Szymbarku”). Jesień docenią w szczególności amatorzy grzybobrania. Natomiast zimą możliwe jest zorganizowanie kuligu.

Choszczogród
Załakowo
83-340 Sierakowice
Tel: 606210954
www: http://www.choszczogrod.kaszuby.pl/