Nie wstydźmy się poprosić o pomoc - oplatki-biskupice.pl

Psycholog - Bytom - Radosław Leszczyński

Sporo osób w dzisiejszych czasach ma pewne problemy. Jedni z nas mają problemy zdrowotne, inni finansowe, a jeszcze inni psychiczne. W wielu przypadkach może nam pomóc psycholog. Problem polega na tym, że wciąż wstydzimy się prosić o pomoc. Pójście do psychologa w dalszym ciągu jest powodem do wstydu.


Tak nie powinno być. Psycholog nikogo nie ocenia. Jest naszym sprzymierzeńcem i naprawdę chce nam pomóc. Nie musimy w żadnym wypadku obawiać się, co powie. Psycholodzy na co dzień nasłuchują się dużo różnych historii. Nie robi to na nich wrażenia. Nawet nie zwracają na to uwagi.


Umawiając się do psychologa na wizytę, powinniśmy wiedzieć, że nie należy przed nim niczego zatajać. Każde kłamstwo, czy też pominięcie celowe pewnego szczegółu sprawia, że psycholog ma twardszy orzech do zgryzienia. Nie będzie nam w stanie pomóc, gdy nie będzie wiedział, co nam dolega.


Szczera rozmowa jest tutaj bardzo, ale to bardzo ważna. Mamy to szczęście, że w dzisiejszych czasach mamy do czynienia z wieloma naprawdę dobrymi psychologami.

Psycholog - Bytom - Radosław Leszczyński
Strzelców Bytomskich 1/18
41-902 Bytom
Tel: 516081818
www: https://radoslawleszczynski.pl/